top of page

fiber bombe fiber kalıp imalatı. fiber bombe

POLYESTER İMALATI

POLYESTER İMALATI; İSTENİLEN TEKNİK ÇİZİME GÖRE MODEL ÇALIŞMASI, ALÇI ,AHŞAP,POLYESTER MALZEME YADA CTP PLAKALARDAN YAPILARAK OLUŞTURULUR. SONRASINDA GEREK GÖRÜLDÜĞÜ TAKDİRDE OTO BOYASI İLE BOYANARAK PARLAK YADA MAT EMİN OLUŞTURULUR. SONRASINDA İSE FİBER KALIP AŞAMSINA GEÇİLİR. KALIP ALMAK İÇİN ÖLCE AÇILARA GÖRE ALÇI MODELLEME YAPILAN MODEL BÖLÜNÜP FLANŞLAR TAKILIR. BU İŞLEM ÇOK HASSASİYETLE YAPILIR. POLYESTER KALIP YAPIMI UZUN BİR SÜREÇTİR. GEREKLİ HASSASİYET GÖSTERİLMEZ İSE POLYESTER VE FİBER İMALATI CTP VE FİBERGLASS İMALATLARI ÇIKAN HER ÜRÜN İÇİN HATALI İŞLEM DEMEKTİR. POLYESTER KALIP DÜZGÜN ALINMIŞ İSE SERİ POLYESTER İMALATINDA SAKINCA YOKTUR.POLYESTER İMALATINI AYNI ZAMANDA  CTP (CAM TAKVİYELİ POLYESTER) İMALATI DA AYNI ANLAMI TAŞIMAKTADIR. FİBERGLASS CTP BAZENDE KOMPOZİT DE DİYEBİLECEĞİMİZ 4 FARKLI İSİMDE SIRALAYABİLİRİZ. 

 

yarım_küre_,_ctp.fiberglass,fiber,polyes
polyesterden_kalıp.jpg
polyester imalat,döküm,kalıp.jpg
polyester mobilya,fiber masa,polyester m
polyester iamalatı,fiberglass döküm.jpg
polyester döküm ,fiberglass döküm.jpg
küre imalatı, fiber küre,polyester küre,
ctp kaplama havuz polyester.jpg
fiberglass masa,sehpa,polyester sehba,ma
fiber kalıp,.jpg

PEKİ POLYESTERDEN HANGİ ÜRÜNLER İMAL EDİLEBİLİR.

CTP KAPLAMA: 

CTP Kaplama polyester kaplama olarak da adlandırılabileceği gibi izolasyon ve yalıtım alanlarında kullanılr. CTP kaplama, asit kazanları,

gizli dereler , çatılar, gıda tankerleri, su havuzları , havuzlar,gibi birçok alanda başarılı bir uygulama biçimidir. uygulandığı alanlar uzun yıllar boyunca su ve kimyasallara dayanıklı hale getirilir.

POLYESTER SAKSI:

Polyester saksı; günümüzde avmlerde bahçalerde, parklarda, spor salonlarında daha sayamayacak kadar çok alanda dekoratif saksı fiber saksı ,ctp fiber saksı, olarak ta adlandırılan saksılar  kaşımıza çıkmaktadır.

FİBER ,KOMPOZİT KUBBE:

Cami ve hamamlarda kullanılan fiberglass tan üretilen kubbeler gösterişli ve uzun ömürlüdür. Aynı zamanda güneşe ve suya karşı uzun süre dayanabilmektedir.Polyester camii kubbesi ,betona göre daha az maliyetli olup daha hızlı üretilebilmektedir.

 FİBER HAMAM KUBBESİ:

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi fiber hamam kubbesi suya karşı dayanıklı olduğundan ve istenilen formda üretile bildiğinden ctp hamam kubbesi olarakda adlandırılan  ürün tercih edilmektedir.

 

POLYESTER KÜRE TOP: 

Polyester  küre özellikle MODAKS TASARIM'ın vaz geçilmez hizmetidir. Sınızsız ölçüde polyester ctp küre üretilebilmektedir.

POLYETER , FİBER MASA:

Polyesterden ve fiberden mobilya üretimi yapılmaktadır. CTP den yapılan mobilyalar suya karsı dayanıklıdır ayrıca gösterişli ve dayanıklı olduğu için geleceğin mobilyası fiber moilya diyebiliriz.

fiber kalıp3

fiber kalıp 2

ctp_imalat,polyester_üretimi,.jpg
lazer_epilasyon_cihazları,lazer_epilasyo
lazer epilasyon fiyat.jpg
fiberglass_dekoratif_imalat,polyester_de

FİBER KALIP ÜRETİM

FİBER KALIP 2/1

FİBERGLASS KALIP

POLYESTER KALIP

fiber kalıp,polyester kalıp.jpg

Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay.

bottom of page